Domů > Výstava > Obsah
Výkonnost hliníkové základny PCB
Jun 08, 2018

Hliníková základna PCB je obvodová deska z hliníkového základního materiálu, vyrobená z měděné fólie, tepelné izolační vrstvy a složení kovového substrátu. Podívejme se tedy na vlastnosti hliníkových desek plošných spojů.

散热 性

Rozptýlení tepla

目前, 高 面 板, 多层板 密度 高, 功率 大, 热量 发 发 难. 常定 的 印制板 基材 如 FR4, CEM3 都是 热 的 不良 导体, 层 间 绝缘, 热量 散发 不 出去. 电子 设备 局部 发热不 排除, 管致 电子 元器件 高温 失在, 铝基 板 可解决 这一 散热 难题.

V současné době je ztráta tepla mnoha dvojstranných desek plošných spojů, vícevrstvých bočních desek plošných spojů, desek s vysokou hustotou a vysokého výkonu. Deska s plošnými spoji, jako je FR4, CEM3 je špatný vodič tepla konvenční mezivrstvou, teplo nevystupuje. Není vyloučeno lokální vytápění elektronických zařízení, což vede k vysokému teplotnímu selhání elektronických součástek a hliníkový substrát může vyřešit problém se ztrátou tepla.

Teplotní roztažnost

Zdá se mi, že to je něco, co se děje z nějaké podobné věci, které se liší od toho, co se děje, Zajistěte, aby se ujistili, že se jedná o počítač s vysokým rozlišením.

Rozšíření a kontrakce jsou běžným přírodním materiálem, rozdílný materiálový koeficient tepelné roztažnosti je odlišný. Hliníková základna PC B může účinně vyřešit problém s teplem, takže komponenty tištěné desky různých látek, aby se zmírnila potřeba tepelné roztažnosti a kontrakce, zlepšila trvanlivost a spolehlivost celého stroje a elektronických zařízení. Zvláště řešení řešení SMT (technologie povrchové montáže) v oblasti tepelné roztažnosti a kontrakce.

Prostorová stabilita

铝基 印制板, 然 寸 寸 寸 制 料 料 料 料 料 料 制 制 制 制 制 制 制 制 制 制 制 制 制 制 铝 铝 铝 铝 铝 铝 铝 铝 铝 铝 铝 铝 铝 铝 铝 稳 铝 铝 铝 铝 2.5 2.5 2.5 2.5 2.5 2.5 2.5 2.5 2.5 2.5 2.5 2.5 2.5 2.5 2.5 2.5 2.5 2.5 2.5 2.5 2.5 2.5 2.5 2.5 2.5 2.5 2.5 2.5 2.5 2.5?

zdánlivě rozměrová stabilita PCB z hliníkové báze je stabilnější než izolační materiál PCB. Hliníková základna PCB, hliníkové sendvičové panely, od 30 ℃ do 140 ~ 150 ℃, změna velikosti pro 2,5 ~ 3,0%.

屏蔽 性

Stínění

铝基 印制板, 具有 屏蔽 作用; 替代 脆性 陶瓷 基材; 放心 使用 表面 安装 技术; 减少 印制板 真正 有效 的 面;; 取代 了 散热器 等 元器件, 改善 产品 耐热 和 物理 性能; 减少 生产 成本和 劳力.

Hliníková deska PCB je stíněná; namísto křehké keramické desky plošných spojů; použití technologie povrchové montáže je více zajištěno; snížit plochu skutečně efektivní oblasti tisku; vyměnit součásti chladiče, zlepšit tepelné a fyzikální vlastnosti produktu; a snížení výrobních nákladů a práce.