Domů > Novinky > Obsah
Jak se dívat na PCB deska je ani jednu stranu desky
Jun 12, 2017

Co je jednostranný PCB deska, jak odlišit jednostranná deska? Jak vidět deska není jediný vedlejší deska, boční jednodeskový s těmito charakteristikami, oddíl odpovědět na vaše pochybnosti.

Jednostranném plošném spoji je na počátku roku 1950 se vznikem tranzistor, Spojené státy jako centrum vyvinuté výrobky, hlavní výrobní metody pro měděné fólie přímé metody leptání. V letech 1953 až 1955 Japonsko využívá importovány měděné fólie pro první čas, aby papír fenolických měděné fólie substrátu a velký počet aplikací v rádiu. V roce 1956, japonské desce profesionální výrobci, jednodeskových výrobní technologie pak rychlý pokrok.

V materiálu, nejstarší papírové fenolických měděné fólie substrátu, ale proto, že pak fenolové materiálu elektrické izolace je nízká, špatné tepelné odporové svařování, kroucení a dalších faktorech, jeden po další papír kroužek pryskyřice, epoxidové pryskyřice sklo a jiných materiálů, vývoj, aktuální spotřeba elektronického vybavení potřebné pro jednu stranu desku, téměř použitím lepenka fenolických substrátu.

Jednodeskových a vrstvené obvodové desky se liší od schématu zapojení jednodeskových na hlavní síťový tisk, vytištěný na měděné povrchový odpor agenta po leptání a pak anti svařování značku na značku a nakonec děrování zpracování kompletní část otvoru a tvaru. V sčítání, malý počet různorodých produkci výrobků, využívání fotorezistu vytváří vzorec fotografie.

Jednostranný PCB čtyřvrstvý obvodové desky vícevrstvých PCB desce výrobci.

Velikost dávky 24 hodin urgentní kontroly pravopisu

94MB papíru substrátu, 94VO papíru substrátu, 22F polo-skleněná deska, CEM-1 semi-skleněná deska, FR-4 skleněné vlákno deska, PCB deska; Hliníková deska, LED světlo deska, nabíječka circuit board.

Povrchová úprava: sprej cínu, niklu chemické pokovení / zlato, nikl / zlato, Shen cín, stříbro Shen, Kalafuna, antioxidant, atd.