Domů > Novinky > Obsah
Proces desky plošných spojů s plošnými spoji
Jun 12, 2017

1, řezání CCL pro jednotlivé boční díly; (bude pokryta měděnou deskou pro řezání, věnujte pozornost specifikacím řezání, před řezáním potřeby pečení);

2, brusná deska; (v mlýně uvnitř řezání čištění CCL tak, že povrch bez prachu, otřepů a jiných nečistot, první mletí po pečení, dva procesy jsou jeden);

3, tištěný obvod; (v měděné straně vytištěné na schématu zapojení má inkoust účinek proti korozi)

4, inspekce na jedné straně; (přebytečný inkoust bude odstraněn, inkoust bude méně inkoustu pro vyplnění inkoustu, pokud je nalezeno hodně špatné, je třeba upravit, špatné produkty mohou být umístěny v druhém kroku v leptání čištění inkoustu, čisté a suché zpět Tento proces přepracování)

5, inkoust, aby byl suchý;

6, leptání; (s činidlem bude nadměrná korozní odolnost mědi, s inkoustem na okruhu, aby se měď udržela, a potom použijte činidlo k čištění inkoustu na okruhu a následnému vysoušení, tři procesy jsou jeden)

7, polohovací otvor pro vrtání na jedné straně; (po vyleptání otvoru pro vyvrtávání díry)

8, brusná deska; (díra bude vrtání otvorů pro čištění a sušení a 2 podložky)

9, sítotisk; (v zadní části substrátu vytištěné na zásuvných součástech hedvábná síta, některé označené kódem, hedvábná síta po vysušení, dva procesy jsou jeden)

10, brusná deska; (a pak čistý)

11, odporové svařování; (při čištění podkladu po vytisknutí sítotiskem zelená olejová pájka odolává, podložka nepotřebuje zelený olej, potištěná přímo po sušení, dva procesy jsou jeden)

12, tvarování; (děrovaným děrováním není možno rozdělit do dvou vrstev, jako je malá kulatá deska, od povrchu hedvábí až po povrch páječky na malou kulatou desku a pak od povrchu pájky k povrchu hedvábí červené otvory , atd.)

13, V jámu; (malý disk bez zpracování V-jám, stroj bude odříznut z desky s dílčím otvorem)

14, kalafuna; (první brusná deska, vyčistěte prach substrátu, po vysušení a pak potaženou vrstvou tenké vrstvy kalafuny, jsou tři procesy jedno)

15, FQC test na jedné straně desky; (zkontrolujte, zda deformace podkladu, díra, zda je čára dobrá)

16, zploštělé; (deformace substrátu zploštělá, substrát není nutný k vyhlazení provozu tohoto procesu)

17, balení a přeprava.

Poznámka: může být vynechán sítotisk a svařování mezi procesem broušení desky, můžete nejprve pájit, a pak si vytisknout sítotisk, konkrétní situaci vidět substrát.

1, tisková obvodová jednostranná deska. Vytvoří dobré obvodové desky s přenosovým papírem, který vytiskne, dbá na vlastní posuvnou stranu, obecné obvodové desky tištěného papíru, to je kus papíru pro tisk dvou obvodových desek. Na co zvolit nejlepší desku pro výrobu tisku.

2, řezání CCL, s fotocitlivou tabulí výroby desek plošných spojů. CCL, to znamená, že obě strany jsou pokryty deskou s měděným plátnem, CCL se rozřezá na velikost desky plošných spojů, není příliš velká na to, aby šetřila materiál.

3, předběžné ošetření CCL. S jemným brusným papírem na povrchu vrstvy oxidu měďného vyleštěným, aby se zajistilo, že přenos desky plošných spojů, může být termotransferový papír na toneru pevně vytištěn na CCL, leštěný standard je jasný, žádné zjevné skvrny.

4, přenosový okruh s jednou boční deskou. Vytiskne dobrý obvod vyřezaný do příslušné velikosti, vytištěný na straně desky s plošnými spoji na CCL, vyrovnaný po CC do tepelného přenosového stroje, vložený do papíru musí zajistit, že přenosový papír není dislokace. Obecně, po 2-3násobném převodu může být obvodová deska velmi silný přenos na CCL.