Domů > Novinky > Obsah
Jednodílná tabule FPC Úvod
Sep 29, 2017

Jednostranná deska fpc se nachází v nejzákladnější desce plošných spojů, částečně soustředěné na jedné straně, drát je koncentrovaný na druhé straně. Vzhledem k tomu, že vodiče se objevují pouze na jedné straně, nazýváme tento druh PCB s názvem Jednodílná boční deska. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho přísných omezení týkající se návrhu desky s jednou stranou (protože pouze jedna strana, kabely nemohou překročit a musí být kolem cesty), tak jen brzký okruh použít takovou desku;

fpc Schéma zapojení jednostranné desky na síťový tisk (sítotisk) založený na měděném povrchu vytištěném na odporovém činidle po vylepšení a následném svařování na značce a nakonec děrování na dokončení díry A tvar. Navíc, malý počet různorodé produkce výrobků, použití fotorezistu k vytvoření vzoru fotografie.

fpc je krátká forma flexibilní desky, je vysoce spolehlivá, vynikající flexibilní deska s plošnými spoji, která se používá hlavně v elektronickém průmyslu, a pak se tento široce používán flexibilní obvodový panel? Následující Xiaobian shrnul čtyři body takto:

První funkce: doba montáže je velmi krátká, všechny řádky v obvodu jsou nakonfigurovány tak, aby byly dokončeny, což eliminuje potřebu redundantního připojení kabelů.

Druhá funkce: Objem fpc je menší než pevná deska, takže můžete efektivně snižovat hlasitost produktu. Zvyšte pohodlí při nošení.

Třetí funkce: hmotnost lehčí než pevná deska, tentokrát může snížit váhu konečného produktu.

Čtvrtý znak: tloušťka je tenčí než pevná deska, což může zlepšit měkkost, aby se posílilo prostor v omezeném prostoru pro montáž.