Domů > Novinky > Obsah
Jak se soudit jednu stranu a vícevrstvé penze
Jun 23, 2017

1, jedna boční deska je nejzákladnější PCB, části soustředěny v jedné straně, drát je soustředěna na straně druhé. Protože dráty se objeví jen na jedné straně, nazýváme tento druh nazývá jednu stranu desky PCB. Protože existuje mnoho přísnější omezení návrhu představenstva jednostranný (protože existuje jen jedna strana, vedení nemůže překročit a musí být kolem cesty), pouze rané okruh používá Rady Side jednodeskový zapojení Print Screen Tisk), který je vytištěn na povrchu měděné odpor agenta, po leptání a poté na odpor známky tištěné na odpor, a konečně prorazit cestu k dokončení části Průvodce díru a tvar.

je oboustranná deska 2, desky s plošnými spoji, desky s plošnými spoji, Kunshan obvody, postavený a obvody, speciální obvody, speciální obvody, obvodové desky factory, obvodové desky factory, měkké desky, měkké desky, flexibilní obvody, flexibilní elektronické obvody, hliníkové desky, desky PCB, obvody, obvody, PCB deska, hliníková deska, vysoce frekvence, DPS

Nýbrž využít obě strany drátu, musí být mezi oběma strany mají odpovídající okruh připojení Caixing. "Mostu" mezi takové obvody se nazývá prostřednictvím. Vodící díry na PCB, naplněné nebo potažené kovové otvory, mohou být spojeny s oběma stranami drátu. Protože oboustranné panely jsou dvakrát tak velké jako Jednodeskové boční panely a rozložit tak kabeláž (může být přesměrován na druhou stranu), je vhodnější pro použití v složitější než obvod jedna boční deska.

Přísně vzato, dvojitý panel je velmi důležitá Rada v PCB deska, jeho použití je skvělý, deska PCB deska není dvojitý panel je také velmi jednoduché, jsem přesvědčen, že přátelé na pochopení jedné straně desky je zcela sevření dvojitý panel je rozšíření z jedné boční desce, což znamená, že jednostranný linie nestačí jít na zadní straně jsou důležité rysy oboustranné panelů jsou průchody. Jednoduché říci, že je to oboustranné linie, obě strany řádku má čáru! Shrnutí je: oboustranná deska je double oboustranný plán! Někteří přátelé požádá například desky oboustranné vzhůru, ale jen jedna strana elektronické součástky, desky, nakonec je dvojitý panel nebo jedné boční desce? Odpověď je jasná, tato deska je dvojitý panel, ale v panelu dvojitá deska zatížena pouze díly.

3, vícevrstvé desky je z části dřeva nakrájíme pozlátkem nebo dřevěný čtvercový řez nakrájíme tenké dřevo, a pak lepidlo společně ze tří nebo více vrstev deskových materiálu, obvykle s lichá úrovni dýhy a fáze jsou vlákna sousední dýhy kolmo na sebe.

Vícevrstvé desky, také známý jako překližka, jsou jedním z běžně používaných materiálů pro nábytek. Jejich koruny překližkové desky a vnitřní desky obvykle jsou uspořádány symetricky na obou stranách středu nebo deska jádro. Běžně používané překližky, palety a podobně. Překližka může zvýšit využití dřeva a je hlavní způsob, jak zachránit dřevo.

Tato odpověď je doporučován kategorie zdravý život