Domů > Novinky > Obsah
Na technologii zpracování vícevrstvé desky
Jun 23, 2017

Vícevrstvé desky výrobci produktů s vynikajícím výkonem, ale také má vysokou pevnost a tuhost, síla sevření nehtů je velmi dobrá, vodotěsné a vlhkosti vynikající výkon, je široce používán v moderní dekorace a všechny druhy nábytku Výroba.

Zpracování vícevrstvé desky, první výběr v materiálu, který má udělat, vyberte si stejné tloušťky desky blízko k desce, odchylka je malá, pod stejným vedením zeměpisné šířky a délky, zejména víc než 6 vrstvy vícevrstvé desky, Musí být konzistentní, to znamená směr a směrem k překrytí, útek a útek směr překrytí, to je zajistit, aby v druhé polovině konzistentní zpracování síly vyrábět vysoce kvalitní dokončení výrobků. V procesu lisování, je nezbytné dávat pozor na horké době, kdy je rozumné, aby zajistily, že koloid v dřevěných vláken vedení plnou náplň. Tak, aby pryskyřice mohou být lépe výplně, mokrá, rychlost ohřevu je velmi důležitá, rychlost ohřevu je specifičnost vrstvené teploty, můžete ovládat, kdy teplota vysoká.

Stručně řečeno v procesu zpracování vícevrstvé desky, ovládání času a teploty je klíčovým faktorem ve vztahu mezi hotového výrobku, potřebu způsobit Vícevrstvá deska vyrobcí přikládají velký význam.

Některé z vícevrstvé desky v použití procesu, zde může být krakování problémy a popraskání deska není k dispozici, takže vícevrstvé desky výrobci musí vyřešit tento problém.

K vyřešení problému vícevrstvé desky popraskání, vícevrstvá deska vyrobcí udělat základ z doby výroby, především k prosychání, ale také přidat správné množství konzervačních přísad a zajistit jeho vstřebávání, po ošetření proti korozi. Kromě toho potřeba pro sekundární sušení, substrát vody odstraněny zajistit jeho odpovídající vnitřní pnutí. A máme čas, ale také věnovat pozornost odpovídající údržby, aby se zabránilo vzniku expozice a deště, takže vícevrstvý krakování problém bude vyřešen, tak, aby ochrana je také velmi důležité.

Ale také věnovat pozornost problému vlhkosti, je-li vlhkost vícevrstvé desky vlhko, pak náchylné k deformaci, závažné nebo dokonce hniloby.