Domů > Novinky > Obsah
Pryskyřice a materiály vyvinuté pro pružné elektronika
Jul 25, 2017

Panasonic se vyvinula měkké, pružné a elastická polymerní pryskyřice film pomocí své vlastní pružné pryskyřice technology.he, společnost bude také poskytovat transparentní elektrody materiálu a vodivé pasty to izolační Film.

Tento izolační materiál filmu údajně natáhnout na 2,5 násobek původní délky a poté se vrátí do původního tvaru, funkci, která je prý těžké najít v konvenčních pružných materiálů. Přizpůsobí požadované způsoby skládání a různé nepravidelné povrchy, snížení stávající omezení návrhu. Například je řekl, aby povolení výstavby měkké a pružné elektronických zařízení, které jsou adaptabilní na různé formy.

Pomocí pružné pryskyřice jako základní materiál, Panasonic také vyvinula materiál transparentní elektrody a vodivou pastu, která zůstávají vodivé i po opakované cykly roztáhnout a obnovení. Materiál transparentní elektroda se skládá z tenké vodivé vrstvy uhlíkových nanotrubiček na podkladovém materiálu pružné pryskyřice. Vodivé pasty se vyrábí z pružné pryskyřice, slouží jako pojivo, s stříbrná výplň.

Nově vyvinutý materiál je prohlašoval, že je zavést v řadě aplikací, z nositelná zařízení, senzorů,

zobrazí a roboty.