Domů > Novinky > Obsah
Původ zboží vícevrstvé desky
Jul 05, 2017

Japonsko v roce 1963 po tomto poli, vícevrstvé desky různých myšlenek a výrobních metod, pak postupně rozšířila po celém světě. Protože se tranzistor do éry integrovaných obvodů, aplikace počítače postupně po vysokou poptávku po vysokou funkčnost, takže kabeláž kapacita, charakteristiky přenosu dobré poptávky po vícevrstvé desky.

[1] vícevrstvé desky v současném uplatňování velmi široké a vícevrstvé desky nakonec jaký druh struktury? Následující dřevo sítě podrobně multi-Dřevěná deska.

Vícevrstvé desky dřevo je tří vrstvou nebo vícevrstvé desky jako materiál, který je nakrájíme na dýhy nebo vyjmut z dýhy a poté lepené lepidlem. To je obvykle vyroben z dýhy liché a přilehlých vrstev orientace vláken dýhy je kolmo na sebe.

Vícevrstvé desky, také známý jako překližka je jedním z běžně používaných materiálů na výrobu nábytku, je dřevěný panel. Skupina dýhy jsou obvykle vyrobeny ze vzájemně sousedící panelů ve směru přilehlých vrstev obilí, obvykle se jejich koruny překližkové desky a vnitřní desky uspořádány symetricky na obou stranách středu nebo deska jádro. S dýhou po lese směr criss-cross složení desky, topení nebo žádné topení za podmínek potlačení. Počet vrstev je obecně zvláštní a je ještě málo. Vertikální a horizontální směr fyzikálních a mechanických vlastností malých rozdílů. Běžně používané překližky, palety a podobně. Překližka může zvýšit využití dřeva a je hlavní způsob, jak zachránit dřevo.

Vícevrstvé desky je jedním z běžných materiálů používaných v nábytku podniky zpracování, je dřevěný panel. Skupina desky jsou obvykle vyrobeny z vzájemně sousedící panelů ve směru sousedních vrstev. Vícevrstvé desky je obvykle uspořádány symetricky na obou stranách středu nebo deska jádro. S dýhou po lese směr criss-cross složení desky, topení nebo žádné topení za podmínek potlačení. Počet vrstev je obecně zvláštní a je ještě málo. Vertikální a horizontální směr fyzikálních a mechanických vlastností malých rozdílů. Běžně používané, překližky a jiné vícevrstvé čelo. Vícevrstvé desky může zvýšit využití dřeva a jsou hlavní způsob, jak zachránit dřevo. K dispozici také pro letadla, lodě, vlaky, automobily, stavební a karton a jiných materiálů.