Domů > Novinky > Obsah
Jaký je rozdíl mezi jednu stranu desky a dvojitý Panel?
May 31, 2017

Panel je na nejzákladnější PCB, části jsou soustředěny na jedné straně, dráty jsou soustředěny na straně druhé. Protože dráty se objeví jen na jedné straně, nazýváme tento druh nazývá jednu stranu desky PCB. Protože existuje mnoho přísná omezení na návrh představenstva jednostranný (protože existuje jen jedna strana, vedení nemůže překročit a musí být kolem cesty), tak pouze rané obvod použít radu;

Jednu stranu desky zapojení na síťový tisk (Tisk obrazovky), to znamená, vytištěno na povrchu měděné odpor agenta, po leptání a pak proti pájecí značka na značku a nakonec děrování, zpracování dokončení části vodící díry a tvar. V sčítání, malý počet různorodých produkci výrobků, využívání fotorezistu vytváří vzorec fotografie.

Dvojitá deska je Ultra tenké desky, Ultra tenké desky, desky s plošnými spoji, desky s plošnými spoji, Kunshan obvody, speciální obvody, speciální obvody, okruh mills, obvody, měkké desky, pružné desky, flexibilní elektronické obvody, pružné desky, hliníkové desky, PCB deska, obvody, obvody, PCB deska, hliníková deska, vysoce frekvence, DPS

Oboustranné (oboustranné desky) na obou stranách vedení. Nýbrž využít obě strany drátu, musí být mezi oběma strany mají odpovídající okruh připojení Caixing. "Mostu" mezi takové obvody se nazývá prostřednictvím. Vodící díry je malá díra plná metalu na PCB, které lze připojit na obě strany drátu. Protože oboustranné panely jsou dvakrát tak velké jako vedlejší jednodeskový a rozložit tak kabeláž (může být přesměrován na druhou stranu), je vhodnější pro použití na složitější než strana jednodeskový obvody.

Přísně vzato, dvojitý panel je velmi důležitá Rada v PCB deska, jeho použití je skvělý, deska PCB deska není dvojitý panel je také velmi jednoduché, jsem přesvědčen, že přátelé na pochopení jedné straně desky je zcela sevření dvojitý panel je rozšíření na jednom panelu, což znamená, že jednodeskový boční linie nestačí použít obrátit opak, existují důležité rysy oboustranné panelů jsou průchody. Jednoduchý bod je oboustranná linie, obě strany mají čáru! Shrnutí je: oboustranná deska je double oboustranný plán! Někteří přátelé chtěli požádat například desky oboustranné vzhůru, ale jen jedna strana elektronické součástky, desky, nakonec je dvojitý panel nebo jedné boční desce? Odpověď je jasná, tato deska je oboustranná, ale v double-plechu s částmi nainstalován.